BeAware-Banner
High-DPI (retina) logo
Seksualinis priekabiavimas darbo vietoje
Prevencija | Sensibilizacija | Profesionalumas

#3 Sausis 2021

Kas iki šiol įvyko?

Nepaisant dabartinės situacijos, mes išlaikome motyvaciją ir efektyvią tarptautinę komunikaciją. Lapkričio 10-12 dienomis projekto partnerių susitikimas vyko nuotoliniu būdu. Kartu kaip komanda diskutavome apie būdus, kaip išspręsti iššūkius ir kokie bus mūsų kiti žingsniai. Pastarojo projekto susitikimo metu daugiausia dėmesio buvo skiriama rizikos analizei, politikos rekomendacijų bei “Be Aware” sklaidos ir platinimo temoms.
videokonferenz

Nemokami internetiniai kursai

Mes sukūrėme nemokamus internetinius mokymus, kuriuose galite interaktyviai įgyti pagrindinių žinių apie seksualinį priekabiavimą, įstatymus, susijusius su šia tema bei praktinių patarimų kaip spręsti seksualinio priekabiavimo problemą darbo vietoje.

Nemokami mokymai prieinami mūsų puslapyje, o juos atlikti galima anglų, ispanų, bulgarų, turkų, lietuvių ar vokiečių kalbomis.Dalyvio atsiliepimas apie internetinius mokymus:

„Internetiniai mokymai leido plačiai apžvelgti seksualinio priekabiavimo temą darbovietėje. Aš galėjau iškart pritaikyti žinias, atlikdama įdomias užduotis. Tai leido man daug išmokti ir rekomenduočiau tai visiems!"

Kaip tapti „Be Aware“ mentoriumi

„Be Aware“ komanda ruošiasi įgyvendinti mokymus ir „gyvai“, kurie padės sustiprinti dalyvių kompetencijas darbui su seksualiniu priekabiavimu darbo vietoje. Po profesinio mokymo dalyviai taps vadinamaisiais „Be Aware“ mentoriais. „Be Aware“ mentoriams suteikiama naudinga medžiaga, priemonės ir metodai. Jie išmoksta jautriai reaguoti į seksualinio priekabiavimo darbe priežastis ir iššūkius bei yra supažindinami su savo veiksmų reikšme.

Jų kompetencijos darbui su seksualiniu priekabiavimu darbovietėje yra sustiprinamos.

Sekite mus LinkedIn

„Be Aware“ prisijungė ir prie LinkedIn platformos. Ten dalinamės naujienomis apie projekto veiklas. Sekite mus šiuo adresu:

Kiti žingsniai

Šiuo metu rengiamas vadovas, kuriame bus nurodoma, kaip išvengti tipiškų kliūčių mokantis gerosios patirties. Jis pagrįstas „Be Aware“ projektu ir unikalia žinių perdavimo patirtimi iš penkių projekto partnerių, turinčių patirties seksualinio priekabiavimo prevencijos srityje.
happy-new-year-beaware

Laimingų Naujųjų metų!

„Be Aware“ projekto komanda linki jums laimingų ir sveikatos kupinų Naujųjų 2021 metų!

Be Aware

partnerių organizacijos

frauen-im-brennpunkt

Frauen im Brennpunkt

Austrija
www.fib.at
gender-alternatives-foundation

Gender Alternative Foundation

Bulgarija
https://genderalternatives.org/
magenta-consultoria

Magenta Consultoria S.L.U.

Ispanija
https://magentaconsultoria.com
Samsun Aile ve Sosyal Politikalar II Müdürlügü

Samsun Ail eve Sosyal Politikalar II Müdürlügü

Turkija
https://ailevecalisma.gov.tr
Social Innovation Fund

Social Innovation Fund

Lietuva
https://www.lpf.lt
EU-Logo-Erasmus-plus
The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsi­ble for any use which may be made of the information contained therein.
facebook